Półfinały
Masters Polish Cup 2007 > FAZA FINAŁOWA > Półfinały

No to już chyba wiemy kto zagra w finale a kto o 3 miejsce. Sześcio bramkowa strata raczej jest nie do odrobienia. Nadspodziewanie łatwo gospodarze poradzili sobie z drużyną przyjezdną. Po dwóch bramnkach S. Maziarza w 17 i 40 minucie i po bramce A. Chwalkiewicza(8min) gospodarze prowadzili już 3:0 do pierwszej połowy.W drugiej częsci meczu nic sie zmieniło i padły kolejne trzy bramki dla zespołu z Gdańska. Ponownie w 56 min S. Maziarz i A. Chwalkiewicz 76 i 83 minucie. Zasłużone zwycięstwo . 23:1 w sytuacjach bramkowych potwierdza tylko przewage gospodarzy
Jak i w pierwszym tak i w drugim meczu łatwo wygrała ekipa z Gdańska. Już od 7 minuty na prowadzenie wyszli gości po golu F. Miosge.Do przerwy utrzymała sie jedno bramkowa przewaga gości. Po przerwie długo nie oglądalismy bramek. Dopiero na czternaście minut przed końcowym gwizdkiem zaczął sie grad bramek. Trzy gole S. Maziarza (76,80,88 min) i w doliczonym czasie gry A. Chwalkiewicz(91min) dają kolejne wysokie zwycięstwo nad rywalem , tym razem 5:0! FC Chelsea Gdańsk awansowała do finału ! Przeciwnika pozna 1 maja
Po dwóch meczach był remis i o awansie według regulaminu turnieju po raz drugi (pierwszy raz w eliminacjach) zespół przechodzi po większej ilości sytuacji bramkowych. Tym zespołem jest KS Piaseczno 87 które zagra w finale 12 maja. Amiga  grać będzie 10 maja o 3 miejsce.